Düfa ZNB Značkovací barva žlutá 14kg Markierungsfarbe

Düfa ZNB Značkovací barva žlutá 14kg Markierungsfarbe
Do 4 - 7 dní
DÜFA
14 kg
Sleva 20 %
původně 4 743 Kč
0 Kč bez DPH
3 795 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Jednosložková žlutá RAL 1023 barva s obsahem rozpouštědel se střední odolností; ke značkování na parkovištích a v průmyslových halách – na beton, potěr a zámkovou dlažbu – do interiérů i exteriérů.

Vlastnosti:

 vysoká odolnost proti vlivům povětrnostních podmínek a oděru

 vynikající krycí schopnost

 rychle schnoucí

 není elastická

 pro vnitřní i vnější použití

Podklad: musí být suchý (max. 4%), čistý a nosný. Nedržící staré nátěry beze zbytku odstranit. Nosné staré nátěry prověřit na přídržnost, stejně jako nové betonové a bitumenové podklady.

Pozor: na asfaltových podkladech, zejména nových, provést zkoušku na přídržnost; u betonových podlah zkontrolujte případný výkvět solí.

Postup nanášení: Před použitím důkladně promíchat. düfa Markierungsfarbe se nanáší štětcem nebo válečkem ve 2-3 vrstvách. Při nátěru betonu nebo betonové zámkové dlažby zředit první=základní nátěr s 10% düfa Nitro-Universal-Verdünner. Další nátěry již neředit. Mezi jednotlivým nátěry dodržovat dobu schnutí

Doba schnutí :

- na prach: cca 30min.

- přetiratelný po: cca 1 hod.

- odolný po: cca 12 hod.

UPOZORNĚNÍ :  při objednávce 2 a více kusů bude zásilka zaslána na paletě ( PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!