Odrezovač s taninem 5l WORKO CZ

Odrezovač s taninem 5l WORKO CZ
Vyprodáno
WORKO CZ
5,1 kg
Sleva 15 %
původně 1 803 Kč
0 Kč bez DPH
1 532 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Bezoplachový přípravek k zastavení koroze, k zabránění opětovné korozi, podklad pro jakýkoli nátěr.

Odrezovač s taninem je reakční kapalinou, prostupující korozí až do mikropórů. Chemickou reakcí přitom vzniká z koroze pasivovaná vrstva zabraňující následné korozi a vytvářející ideální podklad pro vrchní nátěr. Tímto krokem zaniká nutnostodstranění koroze a použití základního nátěru a z koroze je vytvořena ochranná vrstva nahrazující základní nátěr. Je ověřeno, že ochrana železných povrchů pomocí tohoto prostředku je účinnější, než mechanické odstranění koroze (například broušením nebo tryskáním) a pak následný nátěr. Odrezovač s taninem je tak vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze.

Vydatnost: 500 g - odrezovače vystačí na cca 10-24 m2

Pasivace korozních zplodin = jednoduchá a levná alternativa tryskání.

Co získáte:

- velmi kvalitní vrstvu pasivovaného povrchu ( proniká do hloubky koroze ) - modrofialový povlak ( vizáš patiny, kterou lze dále bez oplachu upravovat - voskování, lakování ) - konzervační vlastnosti ( při uskladnění na suchém místě odolá korozi mnoho měsíců ) - vynikající podklad pro jakýkoli finální nátěr ( mimo pokovení ) - nerozpouštíte kov a nesnižujete životnost materiálu ( neobsahuje kyseliny )

Vhodnost aplikace:

-povrchy, kde je nemožná nebo nevhodná aplikace tryskání

-historické povrchy

-povrchy, kde je nežádoucí úbytek materiálu

-povrchy, u kterých jsou nežádoucí změny povrchových vlastností

-povrchy, kde jsou žádány konzervační vlastnosti mezi jednotlivými procesy

Postup : Před použitím protřepejte. Po předúpravě povrchu ( ometení volné koroze, odmaštění ) aplikujte nátěrem, nástřikem nebo ponorem a ponechejte do doby zasušení ( cca 2,5 hod ). Po zasušení postup opakujte. Na povrch lze dále použít jakýkoli nevodný nátěr.