Caparol Electro Shield 12,5l elektricky vodivý základní nátěr

Caparol Electro Shield 12,5l elektricky vodivý základní nátěr
Na objednání (do 4-7 dní)
4002381792037
CAPAROL
15,001 kg
Sleva 25 %
původně 9 529 Kč
0 Kč bez DPH
7 147 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Základní nátěr ke snížení hladiny nízkofrekvenčního a vysokofrekvenčního elektrosmogu ve vnitřním prostředí.

Vlastnosti

Černý, elektricky vodivý základní nátěr k celoplošnému snížení:

 • Střídavého elektromagnetického pole o nízké frekvenci (domovní rozvody, elektrické spotřebiče, atd)
 • Elektromagnetického záření o vysoké frekvenci (vysílače, bezdrátové a mobilní telefony, atd) Zvláště vhodné pro citlivé prostory, jako dětské pokoje, ložnice, nemocnice, školy a školky. Vlastnosti
 • Elektricky vodivý, redukuje záření až o 99,5%
 • Minimální emise
 • Vodou ředitelný, bez zápachu, příznivý životnímu prostředí
 • Výborná přilnavost
 • Prodyšný pro vodní páry

  Spotřeba

  Na hladkém podkladu alespoň 2x160 ml/m2. Tím bude vytvořena suchá vrstva cca 145 µm. Na hrubém podkladu se spotřeba zvyšuje. Skutečnou spotřebu stanovte zkušebním nátěrem.

  Odstín

  Černá

 

Nanášení:  Na ošetřovanou plochu nalepte cca 20 cm proužky samolepící měděné pásky a propojte je s místem nulového potenciálu (ochranný vodič elektrické zásuvky – smí provádět pouze pracovník s příslušnou kvalifikací). Povrch pásků dobře odmastěte. Naneste dvě vrstvy ElectroShield s odstupem cca 12 hodin. Místa, kde jsou uloženy měděné pásky, potom místně přetřete isolačním nátěrem (Caparol Aqua Sperrgrund).

Krycí nátěr: Electro Shield lze přetírat jakoukoliv disperzní nebo latexovou barvou Caparol, nebo lze použít některou z technik Ambiente. Nejlepší je ale použít barvu CapaSan nebo Caparol sensitiv.

UPOZORNĚNÍ :  při objednávce 2 a více kusů bude zásilka zaslána na paletě ( PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!