0 Kč

Ceys lepidlo univerzální Tri'Action 10g

Ceys lepidlo univerzální Tri'Action 10g
1 ks skladem
8411519772289
CEYS
0,15 kg
Sleva 10 %
původně 113 Kč
0 Kč bez DPH
101 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Ceys Tri Action je univerzální lepidlo, které lepí a tmelí a to i vlhké plochy. Je vhodné na velké množství materiálů. Toto silné montážní lepidlo s vynikajícími vlastnostmi odolává teplotním změnám, stárnutí a UV paprskům. Je odolné vůči plísni a vodě.

Umožňuje pružné spojení a spoje permanentně elastické, které absorbují dilatační i stahující pohyby. Je odolné nárazům a vibracím. Speciálně vhodné pro pružné materiály. Neztrácí na objemu. Umožňuje spojovat nerovné plochy, které je zapotřebí vyplnit. Po zaschnutí je transparentní.  Je bez rozpouštědel a nepoškozuje povrchy.

Na materiály cihla, dřevo, kov, dlažba, plast, mramor, kámen, karton, guma, kůže, měkčené plasty, cement, pokované plochy, zrcadla, vitráže, beton.

Návod k použití:
Dobře očistit spojované plochy. Jako lepidlo: Aplikovat na jednu z lepených stran a spojit. Jako tmel: Aplikovat pruh (šňůrku) a prstem namočeným v mýdlové vodě vyhladit. Minimálně hodinu nepohybovat lepeným předmětem. Pokud je aplikace ve vertikální ploše, nechat přichycené minimálně 2 hodiny. Maximální odolnosti se dosáhne po 24 hodinách.