HET liga Partner

Projekt partnerských prodejen vznikl na základě marketingového propojení s nejvyšší fotbalovou ligou. V prodejnách označených logem HET liga Partner mohou koncový zákazníci čerpat slevy při nákupu výrobků značky HET.

JAK ZÍSKAT SLEVOVÝ KUPÓN?
V klubových časopisech rozdávaných nebo prodávaných na jednotlivých stadionech v každém hracím kole HET ligy, najdete inzerát společnosti HET, jehož součástí je slevový kupón.

NA JAKÝ SORTIMENT SE SLEVA VZTAHUJE?
Sleva ve výši minimálne 7 % ze základních cen příslušného maloobchodu se vztahuje na nákup jakéhokoliv zboží značky HET, např. interiérových a fasádních barev, tenkovrstvých omítkovin, tónovacích barev, penetrací, lazur na dřevo, barev na dřevo a kov atd.

PŘED ZAPLACENÍM POŽÁDEJ O SLEVU
O přiznání slevy požádejte před zaplacením vašeho nákupu. Prodejce vám slevu poskytne na základě předložení slevového kupónu. Slevy nelze sčítat a nevztahují se na akční nebo jinak zlevněné zboží. Platnost slevového kupónu je do 30.6.2018.

NAJDI SVÉHO HET LIGA PARTNERA - PRODEJCE BAREV HET
Neustále aktualizujeme seznam prodejních míst, kde mužete uplatnit získanou slevu. Prodejny jsou označeny logem HET liga Partner.

Fotografie

Zpět