Balakryl tabulová barva černá 0,7kg

Balakryl tabulová barva černá 0,7kg
Na objednání (do 4-7 dní)
5996281070885
BALAKRYL
1,1 kg
Sleva 15 %
původně 248 Kč
0 Kč bez DPH
211 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Vodou ředitelná barva na dřevo a kov je vhodná pro povrchové a renovační nátěry školních tabulí, ploch vhodných pro psaní křídou a ping pong stolů v interiéru a exteriéru. Nátěr poskytuje účinnou ochranu a hladký matný vzhled. Svými vlastnostmi je ideální pro použití na tabule, kde při psaní křídou přilne ke struktuře povrchu a lze ji snadno utřít.

Vysoká kryvost

U krycích barev velmi důležitý parametr, což znamená, že už při 2 nátěrech povrch spolehlivě překryje. Nátěr je hustý, viditelně redukuje nerovnosti povrchu a zvyšuje jeho estetický vzhled a lépe odráží světlo.

Snadná aplikace

Lehká roztíratelnost a snadná aplikace nátěru je zárukou toho, že lze vše zvládnout jako profesionál s dosáhnutím kvalitního a zároveň trvanlivého nátěru.

Rychleschnoucí, bez zápachu

Vodou ředitelná receptura je rychleschnoucí. To znamená, že doba schnutí je mnohem kratší jako po použití rozpouštědlových barev. Během aplikace a ani po zaschnutí barva nezapáchá.

Mechanická odolnost

Barva je schopna odolat opakovanému psaní křídou a mokrému čištění. Na tabuli tak můžete psát znova a znova. Povrch tabule je popisovatelný 24 hodin po aplikaci nátěru.

Balení: 0,7 kg
Barevné odstíny: černá
Konečný vzhled: matný
Vydatnost: 9–12 m2/kg v 1 vrstvě