O nás

Prodáváme nátěrové hmoty, fasádní omítky, fasádní zateplovací systémy, tepelné izolace, polystyren, sádrokarton, ridigur, fermacell, OSB desky, stavební chemii, malířské a zednické nářadí, zdivo Porfix, maltové a betonové směsi, nivelační - lepící - spárovací tmely na obklady a dlažbu a další stavební materiály. 

PORADENSTVÍ - KONZULTACE

Doporučíme Vám správný výběr materiálů na Vámi požadovanou práci, úpravu či rekonstrukci. Zajistíme zaškolení či technickou poradu i na stavbách pomocí obchodnětechnických zástupců námi dodávaných materiálů.

ZPRACOVÁNÍ CENOVÝCH NABÍDEK

Po vzájemném odsouhlasení technického řešení Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku námi dodávaných materiálů. Provedeme celkový rozpočet materiálu na m2.

BAREVNÉ TÓNOVÁNÍ

Výběr z více jak 15000 barevných odstínů. Vlastníme tři plně automatizované míchací stroje (PCI-Basf, HET-Multimix, CAPAROL-ColorExpress). Mícháme na počkání malířské a fasádní barvy, syntetické (i metalické odstíny) a vodouředitelné emaily, dvousložkové polyuretanové a epoxidové barvy, barevné lazury, fasádní pastovité omítky a penetrace, mozaikové omítky (marmolit).

Barevný odstín Vám namícháme dle vzorníků PCI, HET, Caparol, Primalex, Weber, Düfa, JUB, Baumit, Alpina, Dulux, Hasit nebo dle vzorníků NCS, RAL, Eurotrend a Pantone. V případě zájmu mícháme vzorky k odsouhlasení barevného odstínu ( dle možnosti nabízených materiálů daného výrobce ). Mícháme vzorky pastovitých omítek do kbelíčku nebo vytvoříme až 6 vzorků barevných omítek na EPS desku 0,5x1m.‌

FASÁDNÍ STUDIO

Nevíte jakou barvu na Váš dům ? Máte již nějaký barevný odstín vybraný a nedovedete si představit jak bude vypadat na Vašem domě? Tak Vám pomůžeme.
Díky počítačové vizualizaci fasádního studia, Vám navrhneme odstín na Váš dům v podobě fotografie. Pro návrh (vizualizaci) barevného řešení fasády Vašeho domu je třeba dodat fotografii v digitální podobě. Pokud nemáte vhodnou fotografii, zavolejte a my Vám v našem regionu fotografii Vašeho domu zajistíme. Tato vizualizace je zpoplatněna. Při zakoupení materiálů, které jsou zahrnuty v návrhu Vám bude částka za vizualizaci vrácena.

Poznámka: Podání barev může zkreslit zobrazení na monitoru, nafocení, kopírování, jiné osvětlení či dopad světla.

DOPRAVA

Zakoupené zboží Vám po dohodě dopravíme naší dopravou za poplatek na místo určení v našem regionu. V ucelených dodávkách dle jednotlivých výrobců je doprava po celé ČR zdarma. Ostatní zboží zasíláme přepravní společností PPL (balíková a paletová přeprava).

ŠKOLENÍ

Personál naší prodejny je proškolen od daných výrobců na prodávané materiály. Dále pořádáme každý rok školení pro naše věrné zákazníky a firmy na prodávané materiály. Po ukončení získávají certifikát o způsobilosti aplikace na dané materiály.