0 Kč

Barvy laky a stavebniny Hrabáček Žamberk

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1993, kdy firmu založil pan Miroslav Hrabáček s manželkou. Od roku 2006 firmu převzali synové Michal a Tomáš.

Provozujeme e-shop a 2 kamenné prodejny barev, laků a stavebnin v Žamberku. Rozumíme materiálům, které prodáváme. Naši zaměstnanci se školí přímo u výrobců a učíme s produkty pracovat i další zájemce.

Zajistíme poradenství na dálku i přímo na stavbě, cenové nabídky vč. rozpočtu spotřeby materiálů na m2, dovoz zakoupených materiálů v regionu vlastní dopravou či vizualizace fasád. Naše míchací centra dokáží namíchat více než 15 000 barevných odstínů.


Proč nakoupit u nás

Poradenství-konzultace

Doporučíme Vám správný materiál na Vámi požadovanou práci, úpravu či rekonstrukci. Zajistíme zaškolení či technickou poradu i na stavbách pomocí obchodně technických zástupců námi dodávaných materiálů.


Zpracování cenových nabídek

Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku na námi dodávané materiály na základě vzájemně odsouhlaseného technického řešení. Provedeme celkový rozpočet materiálu na m2.Barevné tónování

Umíme na počkání namíchat více jak 15 000 barevných odstínů. Mícháme malířské a fasádní barvy, syntetické (i metalické odstíny) a vodouředitelné emaily, dvousložkové polyuretanové a epoxidové barvy, barevné lazury, fasádní pastovité omítky a penetrace, mozaikové omítky (marmolit).

Vlastníme tři plně automatizované míchací stroje (PCI-Basf, HET-Multimix, CAPAROL-ColorExpress). Barevný odstín Vám namícháme dle vzorníků PCI, HET, Caparol, Primalex, Weber, Düfa, JUB, Baumit, Alpina, Dulux, Hasit nebo dle vzorníků NCS, RAL, Eurotrend a Pantone. V případě zájmu mícháme vzorky k odsouhlasení barevného odstínu (dle možnosti nabízených materiálů daného výrobce). Mícháme vzorky pastovitých omítek do kbelíčku, nebo vytvoříme až 6 vzorků barevných omítek na EPS desku 0,5 x 1 m.‌


Fasádní studio

Váháte, zda jste si vybrali správný odstín fasády? S tím Vám můžeme pomoci. Vytvoříme vizualizaci Vašeho domu s vybraným odstínem fasády*. Stačí nám k tomu fotografie domu v digitální podobě. V rámci regionu můžeme Váš dům po dohodě pro účely vizualizace sami nafotit. Samotná vizualizace je zpoplatněná. Pokud si ale materiály zahrnuté v návrhu zakoupíte, částku za vizualizaci Vám vrátíme.

* Podání barev může zkreslit zobrazení na monitoru, nafocení, kopírování, jiné osvětlení či dopad světla.


Doprava

Zakoupené zboží Vám po dohodě dovezeme naší dopravou na místo určení v rámci regionu. V ucelených dodávkách dle jednotlivých výrobců je doprava po celé ČR zdarma. Ostatní zboží zasíláme přepravní společností PPL, DPD a DHL (balíková a paletová přeprava).


Školení

Personál naší prodejny školí výrobci prodávaných materiálů. Každý rok navíc pořádáme školení na prodávané materiály pro naše věrné zákazníky a firmy. Účastníci získávají po ukončení certifikát o způsobilosti aplikace daných materiálů.


Naše prodejny


Prodejna barev a laků

V této prodejně najdete široký sortiment barev a laků, stavební chemie od předních tuzemských a zahraničních výrobců. Také fasádní omítky a penetrace. Na objednávku prodáváme tapety. 


Součástí prodejny je příruční sklad na přijímání paletového zboží o kapacitě 22 eur palet.  Na prodejně nabízíme maltové směsi, omítky, betony a štuky, lepidla, nivelační a spárovací tmely, ukončovací lišty, větrací mřížky, příslušenství pro fasádní zateplování budov. 


Pro kvalitní servis provozujeme míchací centrum. Vlastníme tři plně automatické míchací stroje od výrobců CAPAROL, HET a PCI. Mícháme na počkání malířské a fasádní barvy, syntetické (i metalické odstíny) a vodouředitelné emaily, dvousložkové polyuretanové a epoxidové barvy, barevné lazury, fasádní pastovité omítky a penetrace, mozaikové omítky (marmolit). Malířské a zednické nářadí od hobby až po profi použití. Na objednání dodáváme kamenný koberec Stachema.


Dodáváme měřící, laserové a nivelační přístroje značky STABILA. Stříkací zařízení Airless, stavební nářadí značky STORCH včetně příslušenství a náhradních dílů. Zajišťujeme jejich záruční i pozáruční servis a kalibrace. 


Nám. Gen, Knopa 613, Žamberk (Zobrazit na mapě)


Prodejna stavebnin

Na provozovně nabízíme malty, cement, jádrové omítky, štuky, betonové potěry, nivelační hmoty, lepící tmely na obklady a dlažbu, fasádní tmely a stěrky, sádrové omítky, tmely na sádrokarton. 

Fasádní zateplovací systémy včetně příslušenství (perlinka, lišty, kotvy...), sádrokarton, profily a příslušenství, rigidur a fermacell, zárubně, tepelné minerální izolace (role a desky), polystyren (fasádní, stabil, podlahový, perimetr, extrudovaný), OSB desky, tvárnice Porfix, stavební fólie (parotěs, střešní, nopová, stavební LDPE...), stavební chemie, aj. Ostatní stavební materiál dodáváme na objednávku v krátkém termínu za smluvní ceny.

Nabízíme produkty výrobců: AKZO NOBEL, Barvy a laky Hostivař, PRIMALEX, CAPAROL, HET, DULUX, PPG, KITTFORT, STACHEMA, DÜFA, XYLADECOR, BALAKRYL, ALKYTON, BIOPOL, BODY, CEYS, HG, ETERNAL, SOKRATES, LUXOL, MOTIP, REMAL, DETECHA, PARAMO, PCI, WEBER, RIGIPS, KNAUF, FERMACELL, NORGIPS, KNAUFINSULATION, ISOVER, STYROTRADE, STYROPROFILE, HPI, LIKOV, HAKO, DEN BRAVEN, SIKA, JUTA, DÖRKEN,  STORCH, COLOR EXPERT, KANA, SPOKAR, STABILA, PROTEC, AS ROVI, PORFIX, YTONG, RAKO, PARADYZ, TUBADZIN, ACARA, ROKOSPOL, KRONOSPAN.

Zemědělská (za Agro pumpou), Žamberk (Zobrazit na mapě)