0 Kč

Caparol Fungitex W 12,5l latex do potravinářských provozů

Caparol Fungitex W 12,5l latex do potravinářských provozů
Na objednání (do 4-7 dní)
4002381664754
CAPAROL
15,1 kg
Sleva 20 %
původně 6 353 Kč
0 Kč bez DPH
5 082 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Latexová barva odpovídající požadavkům na hygienu potravinářských provozů. Hedvábně matná. Třída otěru 1 dle norny ČSN EN 13 300.

Vlastnosti

Fungitex W je speciální latexová barva s fungicidní a baktericidní výbavou a je vhodná pro použití do vlhkých průmyslových provozů, jako pekárny, jatka, mlékarny, ale i do nemocnic, do sanitárních i obytných prostorů. Fungitex W je vysoce odolný (třída otěru za mokra 1), a je tedy vhodný i pro plochy, které budou často omývány nebo desinfikovány vodními desinfekčními prostředky. Díky těmto vlastnostem odpovídá Fungitex W požadavkům na hygienu prostor potravinářských provozů.Fungitex W je podle pravidel Výboru pro zdravotní hodnocení stavebních výrobků (Ausschuss für gesundheitliche Bewertung von Bauprodukten – AgBB) testován na vhodnost pro použití do vnitřních prostor. Přísné limity uvolňování těkavých složek nebyly překročeny. Tím byla jednoznačně potvrzena vhodnost barvy Indeko W do vnitřních prostor. Vodou ředitelná a s minimálním zápachem Difúzní Hodnota Sd < 0,3m Konzervační vlastnosti Snadné zpracování Vysoce odolná čištění a vodním desinfekčním prostředkům Vyhovuje požadavkům na hygienu prostředí pro potravinářské provozy Údaje podle ČSN EN 13 300 Třída otěru za mokra 1 Kontrastní poměr třída 2 při 140 ml/m2 Velikost zrna: jemná (< 100µm) Hustota cca 1,4 g/cm3 Údaje se mohou mírně odlišovat u tónovaného materiálu

Spotřeba

Cca 140 ml/m2 na jeden pracovní krok na hladkém podkladu. Na hrubém podkladu přiměřeně více. Skutečnou spotřebu ověřte na zkušební ploše. Tloušťka nátěru ovlivňuje dlouhodobě fungicidní a baktericidní účinek. Proto je třeba Fungitex W nanášet vždy v syté a rovnoměrné vrstvě. Předepsaná spotřeba musí být dodržena.

Odstín

Bílý.

UPOZORNĚNÍ :  

1) při objednávce 1 kusu bude připočítán poplatek + 170,- Kč (atypická zásilka)

2) při objednávce 2 a více kusů bude zásilka zaslána na paletě ( PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!