0 Kč

Cover 0 finální celoplošná stěrka 15kg Roko

Pouze pro osobní odběr
Cover 0 finální celoplošná stěrka 15kg Roko
21 ks skladem
8595088800052
ROKOSPOL
15,1 kg
Sleva 10 %
původně 357 Kč
0 Kč bez DPH
321 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Pastovitá stavební hmota určená pro tenkovrstvou finální povrchovou úpravu stavebních konstrukcí, především pro celoplošné stěrkování zdí v interiéru, v tloušťce až do cca 4 mm v jednom pracovním kroku. Vyznačuje se zvýšenou odolností vůči otěru při současném zachování snadné brousitelnosti. Je tvořena jemnozrnnou minerální výplní, speciálními pojivy, zušlechťujícími přísadami a vodou.

- super jemný

- zářivě bílý

- komfortní aplikace

- v tloušťce až do 4 mm v jednom pracovním kroku.

Cover 0 je zvlášť vhodný k vytváření hladkých omítek a celoplošným úpravám jádrových omítek, štukových omítek, stěrky ze stavebního lepidla, betonových povrchů, sádrokartonů, desek fermacell, cetris desek apod. Dále je možno použít k vyrovnání povrchů před malováním, k opravě nerovností atd. Vytváří hladký reprezentativní vzhled. Je vhodný pro ruční i strojní zpracování. Nedoporučujeme aplikovat v trvale vlhkém a mokrém prostředí.

Způsob nanášení: stěrkou, hladítkem

Technická data:
Barevný odstín: bílý
Sušina: 63 až 65 % hm.
Přídržnost k podkladu: min. 0,25 MPa
Směrná doba zasychání: 1-4 hod. dle tloušťky vrstvy, teploty a vlhkosti pracovního prostředí
Teplota prostředí pro aplikaci: +5 až +30 ºC

Spotřeba : 0,4 - 1,4 kg/m2 (dle charakteru povrchu, resp. tloušťky vrstvy,
1,4 kg/m2 je při tloušťce vrstvy 1mm)

UPOZORNĚNÍ

v případě odeslání bude zásilka zaslána na paletě ( PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!