0 Kč

Den Braven Gumoasfaltová hydroizolace 10kg DenBit Disper DN

Den Braven Gumoasfaltová hydroizolace 10kg DenBit Disper DN
4 ks skladem
8595100133281
DEN BRAVEN
10,1 kg
Sleva 10 %
původně 534 Kč
0 Kč bez DPH
480 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

 

Disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké
podklady. Díky tixotropním vlastnostem je možno nanášet DenBit DISPER DN na podklad s
libovolným sklonem (v závislosti od tloušťky nanášené vrstvy). Nátěr ze svislého povrchu nestéká
ani při vysoké teplotě +100 °C a naopak při nízkých teplotách si zachovává elasticitu. Po
zaschnutí poslední vrstvy a její povrchové úpravy je odolný proti působení atmosférických vlivů,
slabým kyselinám a zásadám a působení agresivních látek obsažených v zemi. DenBit DISPER
DN lze použít i v bezprostředním kontaktu s polystyrénem, nenarušuje jeho strukturu.

Vlastnosti
• Bezpečná v kontaktu s polystyrenem
• I na svislé stěny, nestéká při teplotě +100 °C
• Bez obsahu rozpouštědel
• Použití na suchý i na vlhké podklad
• Vysoký obsah kaučuku
• Možná ruční nebo strojní aplikace

Použití
- Renovování a konzervování střešních krytin
- Provádění bezespárých střešních krytin vyztužených technickými tkaninami
- Provádění protivlhkostních izolací hrubých podlah sklepů, garáží, teras, balkónů a k ochraně podzemních částí budov před vlhkostí.

Druh Podkladu
Beton a podobné minerální podklady, cementové, cemento-vápenné omítky, eternit, lepenka a podobné materiály na bitumenové bázi a podklady ošetřené penetrací DenBit DISPER AS nebo DenBit DISPER A.

Příprava podkladu
Staré lepenkové krytiny – podklad musí být bez jakýchkoli nečistot (prach, rez), bez ostrých hran a stojaté vody. Nesmí být zmrzlý nebo pokryt jinovatkou, může být mírně vlhký. Je nutno odstranit staré křehké a olupující se vrstvy se slabou přilnavostí. Puchýře rozřízněte do kříže a podlepte s použitím lepidla Střešní bitumenové lepidlo (Tixoplast) nebo DenBit BOND. Drobná nevyplněná místa v asfaltových podkladech vyplňte asfaltovou opravnou stěrkovou hmotou DenBit U.
Betonový podklad a zdivo – zdivo musí být opatřeno omítkou, je třeba odstranit prach, ostré hrany, veškerá nevyplněná místa podkladu (propadliny, trhliny apod.) těsně zaspárujte nebo vyplňte např. Opravnou hmotou na beton FINAL nebo VÝPLŇ. Povrch s pórovitou strukturou
vyrovnejte cementovou maltou. Jakékoliv rohy (vzájemné kontakty stěn, kontakty stěn se základovým pásem apod.) je nutno zaoblit provedením tzv. fabion z cementové malty. Nové omítky a betony musí být vyzrálé. Podklad před nanášením DenBitu DISPER DN opatřete
penetračním nátěrem DenBit DISPER AS nebo DenBit DISPER A. V případě použití DenBitu DISPER DN v době velkého horka je nutno před zahájením prací podklad navlhčit a chránit proti přímému slunci.

Upozornění
Do hmoty nepřidávejte žádné látky. Neslouží jako antikorozní ochrana, plechy a ocelové konstrukce je nutno nejprve opatřit antikorozním nátěrem. Čím je teplota nižší, tím se prodlužuje čas potřebný na důkladné vyzrání natřené hmoty. Vyhýbejte se silně prosluněným plochám.
Nanesenou hmotu chraňte před intenzivním vysoušením, srážkami, mlhou a mrazem

Přibližná spotřeba 0,5-1 kg/m2 při tloušťce 1 mm

UPOZORNĚNÍ :  při objednávce 2 a více kusů bude zásilka zaslána na paletě ( PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!