0 Kč

Detastop koncetrát 1l dlouhodobá ochrana proti plísním

Detastop koncetrát 1l dlouhodobá ochrana proti plísním
1 ks skladem
8595002324015
DETECHA
1,1 kg
Sleva 15 %
původně 617 Kč
0 Kč bez DPH
525 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Koncentrovaný vysoce účinný přípravek určený pro dlouhodobou ochranu proti růstu plísní, řas, mechů a lišejníků. Stejné jako u přípravku Detastop.
Balení určené pro větší plochy.
1 litr koncentrátu = 20 litrů roztoku.

Použití

Vnitřní i venkovní použití.
Bytové a nebytové prostory (prádelny, koupelny, sklepy, uzavřené nebo špatně větrané místnosti (chaty, chalupy) apod.). Působí hloubkově a preventivně proti růstu plísní, řas, mechů a lišejníků na omítkách, pískovci, betonové dlažbě, náhrobních kamenech, střešních krytinách a jiných savých a nesavých podkladech.

DETASTOP KONCENTRÁT má ochranné a preventivní účinky. Působí hloubkově a dlouhodobě. Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu.
Nemá bělící účinky a je téměř bez zápachu. Neslouží jako přísada do malířských nátěrových hmot, omítek a stavebních materiálů.

Cenově výhodné balení určené pro větší plochy.

Pracovní postup:
Detastop koncentrát zřeďte v poměru 1:19 (1 díl koncentrátu : 19 dílů vody).

Roztok aplikujte na riziková místa štětcem, válečkem, stříkací pistolí apod.

V případě vyšší savosti nános opakujte. Roztok nechte penetrovat do povrchu (min. 20 minut). Poté místo opět roztokem navlhčete a případné biologické nečistoty za vlhka mechanicky odstraňte (kartáč, houbička, špachtle nebo vysokotlaký čistič v případě exteriérových aplikací).
Následně přípravek opětovně aplikujte na povrch a nechte samovolně vsáknout.

Účinnost přípravku lze zvýšit pomalejším zasycháním, např. při nižší teplotě a vyšší relativní vlhkosti vzduchu. I když se biologické nečistoty nepodaří opticky odstranit, ochrana proti jejich růstu je zajištěna.

 Ředěný DETASTOP koncentrát není určen pro povrchy, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.

Ředění: 1:19 (1 díl koncentrátu : 19 dílů vody)
Spotřeba: 1 l koncentrátu na 100 – 200 m2
(po naředění na doporučenou koncentraci). Spotřeba je ovlivněna
savostí podkladu a stupněm napadení.