0 Kč

Detastop 0,9kg dlouhodobá ochrana proti plísním

Detastop 0,9kg dlouhodobá ochrana proti plísním
3 ks skladem
8595002316416
DETECHA
1,1 kg
Sleva 15 %
původně 218 Kč
0 Kč bez DPH
185 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Vysoce účinný přípravek určený pro dlouhodobou ochranu proti růstu plísní, řas, mechů a lišejníků. DETASTOP má ochranné a preventivní účinky. Působí hloubkově a dlouhodobě. Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu. Nemá bělící účinky a je bez zápachu. Neslouží jako přísada do malířských nátěrových hmot, omítek a stavebních materiálů.

Použití

Vnitřní i venkovní použití.
Bytové a nebytové prostory (prádelny, koupelny, sklepy, uzavřené nebo špatně větrané místnosti (chaty, chalupy) apod.). Působí hloubkově a preventivně proti růstu plísní, řas, mechů a lišejníků na omítkách, pískovci, betonové dlažbě, náhrobních kamenech, střešních krytinách a jiných savých a nesavých podkladech.

DETASTOP má ochranné a preventivní účinky. Působí hloubkově a dlouhodobě.

Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu. Nemá bělící účinky a je téměř bez zápachu. Neslouží jako přísada do malířských nátěrových hmot, omítek a stavebních materiálů.

Pracovní postup:
Riziková místa omyjte neředěným přípravkem DETASTOP. Aplikujte štětcem nebo válečkem.

Při použití mechanického rozprašovače přípravek aplikujte postřikem ze vzdálenosti 10-20cm. Nechte působit min.20 minut. Poté místo opět přípravkem navlhčete a případné biologické nečistoty za vlhka mechanicky odstraňte (kartáč, špachtle, houbička, hadr). Následně povrch znovu přípravkem navlhčete a nechte samovolně vsáknout. Účinnost přípravku lze zvýšit při pomalejším zasychání např. při nižší teplotě a vyšší relativní vlhkosti vzduchu. I když se biologické nečistoty nepodaří opticky odstranit, ochrana proti jejich růstu je zajištěna. 

DETASTOP není určen pro povrchy, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.

Ředění: Přípravek se neředí, je připraven k přímému použití.

Spotřeba: 1 kg na 5 – 10 m2
Spotřeba je ovlivněna savostí podkladu a stupněm napadení.