0 Kč

Detecha Estedien EK 90 2kg izolační lak

Detecha Estedien EK 90 2kg izolační lak
0 ks skladem
8595002301108
DETECHA
2,1 kg
Sleva 15 %
původně 472 Kč
0 Kč bez DPH
401 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Syntetický penetrační a impregnační lak s izolačními účinky určený na beton a savé podklady. Má výbornou odolnost proti vodě a roztokům slabých kyselin a zásad. Zabraňuje průsakům, chrání podklad před  znečištěním a před korozivními účinky kyselých šťáv.

Použití

Venkovní i vnitřní nátěry. Beton, betonové podlahy, silážní jámy, žlaby, odpadní jímky, zámková dlažba, pórobeton, cihlové zdivo, umělý pískovec apod. Přípravek lze použít i na plochy, které přicházejí do přímého styku s potravinami a pokrmy.

Spotřeba

1 kg na 2 - 5 m² v jedné vrstvě, velmi závisí na savosti podkladu.

Ředidlo

S 6005

Odstín - bezbarvý

Příprava podkladu a způsob nanášení Podklad musí být před nátěrem suchý (relativní vlhkost max. 15 %), soudržný, vyzrálý, zbavený všech mechanických nečistot a starých nepřilnavých nátěrů. Přípravek aplikujte štětcem nebo válečkem. Pracujte v dobře větraném prostředí při teplotě v rozmezí +5 °C až +25 °C. Nepracujte na přímém prudkém slunci! Přípravek by měl penetrovat co nejvíce do podkladu. Z tohoto důvodu proveďte první vrstvu jako penetrační, přípravkem naředěným dle savosti podkladu. Na málo savý podklad lze ESTEDIEN® EK 90 ředit až do poměru 1:1. Extrémně savé a porézní podklady (např. pórobeton) penetraci nevyžadují a natírají se ESTEDIEN®em EK 90 neředěným.

Pro vytvoření izolační vrstvy nanášejte ESTEDIEN EK 90 tak dlouho, dokud nátěr nevytvoří tenký celistvý film. Nátěr zasychá a je přetíratelný v závislosti na teplotě okolí do 3 hodin. Konečných vlastností dosahuje po 48 hodinách schnutí při běžných podmínkách (20°C). Do kontaktu s potravinami a krmivy může přijít nejdříve po 14 dnech zasychání a po předchozím důkladném opláchnutí pitnou vodou.