0 Kč

HET Akryl základ na dřevo 0,7kg bílý 0100

HET Akryl základ na dřevo 0,7kg bílý 0100
4 ks skladem
8594002538873
HET
0,75 kg
Sleva 20 %
původně 188 Kč
0 Kč bez DPH
150 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Základní bílá vodou ředitelná akrylátová barva pro ochranné nátěry dřevěných podkladů. Prodlouží živostnost dřevěných podkladů.

Použití:

Pro základní interiérové i exteriérové nátěry dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, plotů, podhledů, truhlářských výrobků apod.

Barva je vhodná jako základní nátěr pod akrylátové vodou ředitelné nátěrové hmoty, k základním nátěrům poliček, skříní, židlí a dveří v interiéru atp. V mírných a středních podmínkách venkovní expozice je barva např. vhodná k nátěrům nekrytých dřevěných obložení, překrývajícího se dřevěného obložení, zahradních kůlen, dřevěných větraných ochran před deštěm apod. Nátěr vytváří matný až saténově matný povrch krátkodobě odolávající teplotě okolo 70 °C.

Splňuje požadavky pro používání v interiérech staveb a současně pro nátěry povrchů, které mohou přicházet do nepřímého a přímého nahodilého styku s potravinami.

Barva není určena pro přímý styk s potravinami a pitnou vodou. Není určena pro nátěry vnitřků zásobníků na vodu, bazénů apod.

Vydatnost: 6 - 8 m2 z 1 kg barvy v jedné vrstvě podle savosti a struktury podkladu, aplikační techniky, tloušťky nanesené vrstvy a dalších faktorů.

Doba zasychání: při 20 °C a 60% rel. vlh. vzduchu min.4 hodiny 

Možnost aplikace: štětce, válečkem, airless stříkáním