0 Kč

HET Hetline Super Wash bílá 12kg vysoce omyvatelná barva

Pouze pro osobní odběr
HET Hetline Super Wash bílá 12kg vysoce omyvatelná barva
8 ks skladem
8595614503389
HET
12,1 kg
Sleva 20 %
původně 2 496 Kč
0 Kč bez DPH
1 997 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

INTERIÉROVÁ POLOMATNÁ VYSOCE OMYVATELNÁ BARVA - vhodná k nátěrům schodištních soklů, chodeb, zdravotnických a školních zařízení, kuchyní, učeben, čekáren, dětských pokojů apod.

Přednosti:

  • nejvyšší bělost 97 % (MgO)
  • vysoká mechanická odolnost oproti obvyklým malířským nátěrům
  • odolnost oděru za mokra dle ČSN EN 13300 – třída 1 (velmi vysoká)
  • snadná čistitelnost povrchu
  • vysoká vydatnost
  • polomatný vzhled
  • tónovatelnost na tónovacích strojích

Odstín:

  • bílý, tónování lze provádět tónovacími barvami HETCOLOR nebo tónovacími přípravky KOLORKA (max. do poměru 1:8 dílům barvy), případně na tónovacích strojích v kolorovacích systémech HET

Vydatnost:

  • 10 - 14 m2/kg v jedné vrstvě podle savosti a struktury podkladu a tloušťky nanesené vrstvy

Doba zasychání:

  • min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu

Jedná se o výjimečnou malířskou barvu pro náročné uživatele určenou do prostorů s požadavkem snadné čistitelnosti nátěru. Vyniká především výbornou omyvatelností a oproti obvyklým malířským nátěrům vysokou odolností vůči mechanickému namáhání – oděr za mokra dle ČSN EN 13300 ve třídě 1. Nátěr vytváří atraktivní saténový a na omak velmi jemný povrch, který lépe odolává běžnému zašpinění, snáze se udržuje a čistí. Ve spojení s exkluzivní bělostí 97 % MgO a zvýšenou vydatností nabízí velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou výrobku. Je určen k ochraně stěn v interiérech - např. schodištních soklů, chodeb, kuchyní, dětských pokojů, učeben, čekáren a je tak vhodnou volbou pro zdravotnická zařízení, školy, činžovní domy, sklady apod. 

HETLINE SUPER WASH se používá se k nátěrům vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, omítek s akrylátovým pojivem, betonových panelů a monolitů, papírových tapet, tapet ze skelných vláken, příp. k nátěrům dřeva a k nátěrům kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem. Vhodný je také k aplikaci na podklady s kombinací např. minerálních omítek a sádrokartonu nebo po vhodné úpravě povrchu i na hladké podklady jako jsou sololit, umakart aj.

UPOZORNĚNÍ :  

1) při objednávce 1 kusu bude připočítán poplatek + 170,- Kč (atypická zásilka)

2) při objednávce 2 a více kusů bude zásilka zaslána na paletě ( DHL, PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!