0 Kč

HET Mikral Renovo Active 20kg silikonová fasádní barva

Pouze pro osobní odběr
HET Mikral Renovo Active 20kg silikonová fasádní barva
2 ks skladem
8594158029232
HET
20,1 kg
Sleva 20 %
původně 4 038 Kč
0 Kč bez DPH
3 230 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Fasádní silikonová barva s výztužnými mikrovlákny ošetřená biocidním přípravkem proti plísním a řasám - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy s požadavkem vodoodpudivosti nátěru a na přemostění mikrotrhlin.

Použití: 
k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s polymerním pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod. Barva je vhodná pro nové i renovační nátěry fasád, pro sjednocující nebo obnovovací nátěry povrchů kontaktních zateplovacích systémů atd. Barva obsahuje výztužná mikrovlákna umožňující přemostění nedynamických vlasových trhlinek (max. 0,3 mm). Barva je ošetřena biocidním přípravkem a její nátěrový film je tak oproti běžným fasádním barvám lépe chráněn proti plísním a řasám. Výrobek je doporučeno používat v systému s protiplísňovým přípravkem LIKVISAN a se speciálním hloubkovým penetračním přípravkem AT-GRUND nebo pigmentovanou univerzální penetrací UP-GRUND. Nátěr vytváří matný, paropropustný, plně omyvatelný povrch, odolný vůči povětrnosti, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím. Nátěrový film nesmí být ve stálém kontaktu s vodou a vzlínající vlhkostí.

  • ideální pro obnovovací nátěry omítek kontaktních zateplovacích systémů
  • přemostění nedynamických vlasových mikrotrhlin
  • zvýšená odolnost proti plísním a řasám
  • výborná paropropustnost
  • omyvatelnost
  • vysoká vodoodpudivost, nízká špinivost 
  • tónovatelnost na tónovacích strojích

Vydatnost:
Cca 6 - 7 m² / kg v jedné vrstvě na cemento-polymerní stěrkové hmotě u jiných podkladů se může vydatnost lišit (podle savosti a struktury podkladu a tloušťky nanesené vrstvy)

Doba zasychání:
Min 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu

Nanášení: 
doporučená aplikace – fasádními malířskými válečky (perlon, polyakryl, polyamid), štětkou; malé plochy - štětcem; velkoplošná aplikace – stříkáním AIRLESS. Při aplikaci stříkáním je vhodné předem provést zkoušky na daném zařízení.

V případě zájmu o zaslání na adresu bude cena za dopravu vyčíslena individuálně dle celkové hmotnosti objednaného zboží a vzdálenosti dodání !!