0 Kč

HG super ochrana spár obkladu & dlažby 250ml

HG super ochrana spár obkladu & dlažby 250ml
1 ks skladem
8711577015756
HG
0,501 kg
Sleva 10 %
původně 443 Kč
0 Kč bez DPH
399 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Mnohé spáry jsou porézní a absorbují proto velmi rychle mastnotu, nečistotu a vápenaté usazeniny. Pokud se například do podlahových spár rozlije víno, limonáda nebo něco mastného, vzniknou ve spárech fleky, které se dají pouze težko odstranit. Spáry ve stěnách se vyskytují především ve vlhkých prostorách jakými jsou koupelny a kvuli plísním a vodnímu kameni jsou nevzhledné a nehygienické. Ale i během každého čištení proniká do spár voda (která obsahuje cástecky necistot z podlahy nebo ze steny), čím se spáry postupne znečištuji a téměr se nedají pořádne vyčistit.

HG super ochrana spár obkladu & dlazby řeší tento problém jednoduchým zpusobem. Díky tomuto čisticímu prostředku jsou spáry naimpregnované a absolutně odolné vuči vodě, oleji, mastnotě a nečistotám. Spáry musí být čisté a suché.

Nejprve spáry důkladně vyčistěte přípravkem HG čistic spár. Potom je opláchnete čistou vodou a nechte 24 hodin úplně vyschnout. Nové spáry nechte úplně zatvrdnout a vyschnout. Do podlahových spár naneste podle možnosti dodanou pipetou HG super ochrana spár obkladu & dlazby. Do spár ve stěně, například v kuchyni nebo koupelne, naneste HG super ochrana spár obkladu & dlažby pomocí štětce. Nadbytečný čisticí přípravek, který vytéká na obklady, jak na podlaze tak i na stěně, utřete hadříkem.

Po 36-48 hodinách se může povrch opět normálně čistit. U podlahových spár se muže chodit po dlažbe asi po 3 hodinách. Podlahy v sprchách se mohou používat po 8 hodinách.

Vydatnost: 250ml stací na plochu okolo 30-40 m².