0 Kč

Lignofix E-profi hnědý 10kg ochrana dřeva

Lignofix E-profi hnědý 10kg ochrana dřeva
0 ks skladem
8595039303991
STACHEMA
10,1 kg
Sleva 15 %
původně 2 733 Kč
0 Kč bez DPH
2 323 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí), dřevozbarvujícím houbám a plísním. Je určen k povrchové impregnaci dřeva v interiérech (např. střešní konstrukce, podlahy) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (např. střešní podbití, dřevěné stavby, ploty) a také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Přípravek je odolný proti vymývání.

Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček.


Návod k použití: Po naředění aplikujte nátěrem, postřikem nebo máčením na dokonale očištěné
dřevo. Dřevo napadené dřevokaznými houbami odstraňte do vzdálenosti alespoň 0,5 m od okraje
viditelného napadení a nahraďte ho novým; pokud je napadeno i zdivo, odstraňte omítku, vyškrabejte spáry, zdivo opalte hořákem a preventivně ošetřete tímto přípravkem.
Skladování: v originálních dokonale uzavřených obalech, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, při teplotě od 5 °C do 25 °C. Případné přemrznutí přípravku neovlivní jeho účinnost.

Záruční doba: 24 měsíců ode dne výroby (viz číslo šarže) při dodržení skladovacích podmínek.
Upozornění: Při aplikaci přípravku zabraňte kontaktu s difuzní fólií, po zaschnutí není kontakt s fólií na závadu. Dodržujte aplikační návod výrobce fólie. Obsahuje propikonazol a 3-jod-2-propinylbutylkarbamát (IPBC).

Může vyvolat alergickou reakci. Uvedené informace platí i pro barevné modifikace.

Výrobce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím výrobku.

Vydatnost: 1 kg koncentrátu na 50 m2.

UPOZORNĚNÍ :  při objednávce 3 a více kusů bude zásilka zaslána na paletě ( PPL sprint ) - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !! Tato přeprava velkých kbelíků je bezpečnější na transport ohledně poškození obalu než zasílat kbelíky samostatně. Obaly-kbelíky barev jsou slabé a nemusí vydržet přepravu klasickým balíkovým způsobem !!