0 Kč

Lignofix I-profi koncentrát zelený 5kg k likvidaci dřevokazného hmyzu

Lignofix I-profi koncentrát zelený 5kg k likvidaci dřevokazného hmyzu
2 ks skladem
8595039302994
STACHEMA
5,1 kg
Sleva 15 %
původně 2 767 Kč
0 Kč bez DPH
2 352 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

LIGNOFIX I-PROFI KONCENTRÁT zelený je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.). Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, nápoji a krmivy ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček. Obsahuje regulátory růstu hmyzu, které spolehlivě likvidují všechna jeho vývojová stádia a dlouhodobě chrání ošetřené dřevo před dalším napadením (testace na dřevokazný hmyz dle EN 46 prokázala 100% účinek).

Návod k použití: Po naředění (1:4 vodou) aplikujte nátěrem, postřikem, poléváním nebo ponořováním na dokonale očištěné dřevo.
Doporučený počet ošetření: 1-2x dle povrchu dřeva (hrubě opracované 1x, hladce 2x). Ochrana dřeva v exteriéru musí být překryta vhodným nátěrem zabraňujícím tvorbě trhlin. 

Před aplikací dalších nátěrů (laky, lazury) je doporučena doba zasychání 3 dny.

Vydatnost: 1 kg koncentrátu na 30 m2