Motip ochranný sprej proti kunám 500ml

Motip ochranný sprej proti kunám 500ml
Skladem
090103
8711347226405
MOTIP
0,25 kg
Sleva 10 %
původně 212 Kč
0 Kč bez DPH
191 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

‌Sprej na ochranu motorového prostoru automobilu proti kunám. Díky přesné stříkací trysce se sprej proti kunám snadno aplikuje do všech motorových částíautomobilu včetně pohyblivých částí, na kterých vytváří ochranný film. Navíc odolává vlivům počasí a zůstává stálý i při opakovaném zahřívání motoru. Díky tomu je váš vůz chráněn proti kunám po dobu 2 měsíců.

Kuny skalní si našly své místo v blízkosti opuštěných objektech, stavbách, ale také v motorech automobilů. Jednak je k nim přitahuje teplo, jednak je baví okusování a hraní si s elektrickými kabely a hlukovou izolací motoru. Sprej proti kunám Motip vytváří díky hlavní složce Polyalphaolefin na površích dlouhotrvající povrchovou transparentní vrstvu, která kuny od jejich hrátek odradí . Tato látka odolává vůči povětrnostním vlivům, ale i vůči slabým kyselinám a zásadám. Sprej lze použít také pro ochranu pohyblivých částí motoru jako je: kliková hřídel, pístní čepy a kroužky, ojnice motoru či setrvačník.

Návod na použití:

Nepoužívejte sprej, je-li studený. Optimální teplota pro aplikaci je 20 °C . Před požitím sprej proti kunám důkladně protřepejte. Aplikaci můžete provést do motorového prostoru automobilu a také do motorové části nacházejících se pod autem. Aplikaci spreje vždy po dvou měsících zopakujte.

Doba použitelnosti: 10 let

Balení: 500ml