0 Kč

Páska na hrany Habito Flex 83 No Coat Rigips (bm)

Akce
Páska na hrany Habito Flex 83 No Coat Rigips (bm)
Skladem
RIGIPS
0,6 kg
Sleva 30 %
původně 98 Kč
0 Kč bez DPH
69 Kč
vč. DPH
bm
Popis Popis

Popis

Rohové a zakončovací sádrokartonové profily slouží k zakončení a začištění rohů sádrokartonových konstrukcí, zároveň mají tyto profily funkci zpevnění hran proti nárazům.

NO COAT Flexible Corner 83 je lišta od Rigipsu řešení pro zakončení rohů při montáži sádrokartonových desek.

Použití pásky NO COAT urychlí vytváření ohrany rohů až pětinásobně oproti stávajícím metodám.

A čas jsou přeci peníze! Páska NO COAT je výborná volba pro ukončení netypických rohů, dlouhých i krátkých úseků horizontálních i vertikálních.

Díky elastickým částem páska pasuje do každého rohu - vnitřního i vnějšího. Aplikace do tmelu.

Pro svou značnou šířku je páska schopna zakrýt i větší rozteče či případné nedostatky vzniklé při pokládce sádrokardonových desek a místa ošetřená páskou NO COAT nikdy nezačnou praskat.

Díky těmto systémům jsou rohy a kouty sádrokartonových konstrukcí dokonale rovné, odolají silným nárazům a navíc je lze vytvořit v rekordně krátkém čase.

Nově pojmenované vysoce pevné a odolné pásky Habito® Flex jsou určené k vyztužení rohů a koutů, a to o různých úhlech. Páska je složena ze speciálního papíru a vysoce pevného, zkoseného, kopolymerového jádra, které zajišťuje trvanlivost, pružnost i pevnost a zabraňuje vzniku prasklin. Aplikuje se do sádrového tmelu Rifino Top nebo do pastového ProMix Mega. Páska je navíc určena i pro použití u jakýchkoliv netypických úhlů. S Habito® Flex odpadá napojování u větších délek a široké okraje pásky zakryjí i větší nerovnosti a nedokonalé sesazení sádrokartonových desek.

Pásku aplikujete v pěti jednoduchých krocích:

  1. Nejprve zkrátíme pásku na danou délku a vytvarujeme do požadovaného úhlu.
  2. Pásku aplikujeme do tenké vrstvy tmelu. Můžeme použít například sádrový tmel RIFINO TOP nebo pastový tmel ProMix Mega.
  3. Na rovný podklad sádrokartonové konstrukce naneseme tenkou vrstvu tmelu, kterou pečlivě roztáhneme. Tmel lze také nanést přímo na vytvarovanou pásku pomocí speciálního zásobníku.
  4. Pásku usadíme, pečlivě domáčkneme a odstraníme přebytečný tmel buď pomocí špachtle nebo speciálních válečků.
  5. Po zaschnutí pouze okraje pásky přestěrkujeme a tmel roztáhneme do šířky.

A dokonalá hrana nebo kout jsou vytvořeny!

Balení: 30 bm = prodej již od 1bm = řežeme na bm

Šíře pásky: 83mm