0 Kč

Páska na hrany Strait-Flex Tuff-Tape (30m)

13 ks skladem
5907437026007
0,7 kg
Sleva 15 %
původně 666 Kč
0 Kč bez DPH
566 Kč
vč. DPH
bal.
Popis Popis

Popis

Páska Strait-Flex je určená pro tmelení vnitřních i vnějších rohů sádrokartonů. Páska je vyrobena z neměkčeného PVC, celulózy a skleněného vlákna. Páska se nekroutí, netrhá, nevytváří prohlubně a je odolná proti vlhkosti. Páska je dobře tvarovatelná tvarovatelná a skvěle použitelná pro všechny sádrokartonové rohy a kouty.

Straitflex Tuff-Tape je extrémně tenká páska odolná proti vlhku a parám. Z tohoto důvodu se doporučuje její použití zejména v koupelnách např. na sprchové kouty.

Další z řady izolačních pásek Straitflex Tuff-Tape má, oproti ostatním páskám, ještě lepší  voděodolný povrch. Je maximálně odolná proti vlhku, a proto je vhodná pro použití například v koupelnách a dalších místech, kde by jiné pásky mohly být narušeny vodou.

Páska je také extrémně tenká, díky čemuž může být využita na místech, kde by jiné izolační pásky nebyly vhodné. Neviditelnost pásky na použitých spojích je velmi důležitá.

‌Slouží jako náhrada za akryl ve vnitřních rozích sádrokartonu, vytváří rovné linie, zabraňuje praskání ve spoji.

Páska je voděodolná, vhodná do vlhkého prostředí jako jsou koupelny, nebo okolí sprchových koutů. Vkládá se nepotisknutou stranou do práškových nebo namíchaných tmelů, konce se zastřihují do 45 ° úhlu. Po zaschnutí finální vrstvy se povrch přebrousí brusným papírem. Takto provedený spoj nepraská a tím se minimalizuje riziko následných reklamací. Páska je vyrobena z kompozitního materiálu. Prodloužení v tahu až 160%.

Návod k použití:

  1. Uřízněte profil na požadovanou délku. Přeložte na polovinu, vždy tiskem k sobě, a přizpůsobte na požadovaný úhel. Při montáži vnitřního rohu přehněte profil méně než je požadovaný úhel a přitiskněte do sádrokartonářské stěrky. Tento postup zajistí, aby páska byla v celé ploše dokonale aplikována na stěnu. Zařízněte konce profilu požadované délky v úhlu 45°.
  2. Aplikujte sádrokartonářskou stěrku rohovou lžící rovnoměrně v celé délce stěny.
  3. Přitiskněte profil do mokré stěrky a upravte do přímé linie. Přebytečnou stěrku odstraňte sádrokartonářskou lžící. Nyní okamžitě aplikujte tenkou vrstvu stěrky na povrch pásky a nechte uschnout.
  4. Aplikujte finální pastu, nechte uschnout a přebruste povrch obvyklým způsobem.

Balení: 30 bm

Made in USA.