0 Kč

Rokostone 2K PUR ochranný lak na kemenný koberec, set 10kg

Rokostone 2K PUR ochranný lak na kemenný koberec, set 10kg
1 ks skladem
8595088867086
ROKOSPOL
10,5 kg
Sleva 10 %
původně 5 067 Kč
0 Kč bez DPH
4 561 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

OCHRANNÝ LAK pro kamenný koberec, marmolit.

Hmota VR 185 (složka A+B) určená k vytváření směsi na kamínkové koberce, vynikající UV stabilita, směs je čirá, lesklá, bez zápachu.

Lak - revitalizace starších povrchů kamenného koberce nebo marmolitu.

Polyuretanová dvousložková hmota speciálně vyvinutá jako ochranný lak kamenných koberců. Používá se k revitalizaci, UV a povětrnostní ochraně starších i nových povrchů kamenných koberců. Navrací povrchu lesk a prodlužuje životnost

Nízkoviskózní, dvoukomponentní, bezrozpouštědlová hmota na polyuretanové bázi.

Specifické vlastnosti:

  • Velmi dobré mechanické vlastnosti
  • Velmi rychle vytvrzující i při nízkých teplotách
  • Velmi dobrá přilnavost
  • Velmi vysoká UV stabilita
  • Lesklý povrch
  • Čirá směs
  • Pachově nevýrazná
  • Velmi snadné čištění, dekontaminovatelnost
  • Pružná,flexibilní
  • Interiér, exteriér

ROKOSTONE® 2K PUR OCHRANNÝ LAK nesmí být zpracovávána při teplotách okolí a podkladu pod 10 °C a nad + 30°C – minimální doporučená teplota je +15 °C, (při teplotě pod +12°C zvyšuje viskozitu – houstne).
Doporučená teplota materiálu pro aplikaci je + 20 °C a relativní vlhkost vzduchu do 65 %. Během aplikace a vytvrzování nesmí na hmotu přijít voda ani jiné chemické zatížení. Teplota podkladu nesmí být nižší než + 3 °C nad rosným bodem. Podmínky musí být dodrženy po celou dobu zpracování až do konečného vytvrzení materiálu.

PŘÍPRAVA PODKLADU
Na vytvrzený povrch kamenného koberce řady ROKOSTONE bez jakýchkoliv mechanických a organických nečistot aplikujeme ROKOSTONE® 2K PUR OCHRANNÝ LAK velurovým válcem v doporučené spotřebě.

APLIKAČNÍ POSTUP
ROKOSTONE® 2K PUR OCHRANNÝ LAK je dodáván ve vhodném mísícím poměru. Takto připravený materiál musí být zpracován během jeho doby zpracovatelnosti vhodnou technologií. Míchá se v daném poměru, provádí se tak, že složku A důkladně promícháme a poté přilejeme složku B. Po důkladném promíchání obou složek pomaloběžným míchadlem (nebo vrtačkou s metlou, nízké otáčky cca 300ot/min) přelijeme směs do čisté nádoby a znovu důkladně promícháme.
Po ukončení prací nutno nástroje a pokožku od nevytvrzené hmoty očistit nejlépe čističi na bázi butyl acetátu. Vytvrzenou hmotu lze odstranit mechanicky.

ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ
Použité nářadí ihned po skončení práce umyjte Rokoředidlem C6000

Doba zpracovatelnosti při +20°C Cca 50 minut

Spotřeba: cca 0,15kg/m2 (dle způsobu aplikace a savosti podkladu)