0 Kč

Sádra bílá modelářská 20kg

Sádra bílá modelářská 20kg
2 ks skladem
8591235056457
Barvy a laky HOSTIVAŘ
20,1 kg
Sleva 10 %
původně 305 Kč
0 Kč bez DPH
274 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.

Sádra bílá je univerzální rychletuhnoucí sádra určená pro vodoinstalační, elektroinstalační, stavební a topenářské práce. Sádru lze použít k dočasným fixacím kabelů, potrubí, el. zásuvek, hmoždinek, usazení profilů pro vnitřní omítku, k vyrovnání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech, dále k vysprávkám stěn a stropů před malováním atd. Sádru lze použít i pro méně náročné modelářské práce a lití dekorativní keramiky.

Není vhodná pro venkovní práce, ke spárování keramických obkladů či sádrokartonu, pro podlahy a trvale vlhké plochy, sklo, dřevo, plasty, kovy a jako podkladní vrstva pod obklad či silikátové nátěrové hmoty.

Doba zpracovatelnost 3 až 15 min. Nanášení hladítkem, špachtlí, stěrkou.

Použití: 
Universální sádra určená pro vodo instalační, elektroinstalační, stavební i topenářské práce. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnoty. Místo nutno navlhčit vodou. Nanášet špachtlí, stěrkou apod. Sádru sypat do vody (ne naopak!) nutno důkladně rozmíchat. Povrch ihned uhladit špachtlí, houbou nebo štětcem.

UPOZORNĚNÍ : 

2 a více kusů (nad 31kg) zasíláme přepravou pro velkoobjemové zásilky - cena za dopravu bude naceněna individuálně dle vzdálenosti místa dodání !!