Topekor 0,5l proti vnitřní korozi ústředního topení

Topekor 0,5l proti vnitřní korozi ústředního topení
Skladem
8594007011418
BKP GROUP a.s.
0,701 kg
původně 123 Kč
0 Kč bez DPH
111 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis
Soubory ke stažení Soubory ke stažení

Popis

‌Polykar TOPEKOR obsahuje vysoce účinný prostředek pro dispergaci anorganických a organických usazenin a inhibitor zabraňující vnitřní korozi uzavřených systémů ústředního topení. Kromě ústředního topení lze TOPEKOR použít v uzavřených oběhových systémech, kde je možnost vzniku vodního kamene nebo koroze. Vhodná hodnota kyselosti umožňuje použít také v systémech obsahujících Cu/Al prvky. Přidoporučeném dávkování přípravek nenarušuje gumová, vitónová či fíbrová těsnění.

Funkce:

Funkce TOPEKORU v systému ústředního topení se projeví lepší ovladatelnost regulačních ventilů a zvýšenou účinností kotle. V konečném důsledku se prodlužuje životnost systému, snižují náklady na opravy a palivo.

Dávkování :

obsah obalu (500 ml) zaručuje dokonalou ochranu systému s objemem do 400 litrů vody v průběhu minimálně 2 let.

TOPEKOR dávkujeme do oběhového systému na počátku topné sezóny, aby oběhem vody došlo k dokonalému promíchání. Obsah obalu je nutné před použitím protřepat a nalít do systému topení. Není nutné provádět výměnu vody. Dávkování provádějte v gumových rukavicích. Snižená pěnivost nové receptury umožňuje pohodlné napouštění vody do systému.