Fasádní silikonová barva na přetírání omítekweberpas aquaBalancea weberpas topDry bílá /BI00/.
Fasádní nátěr obsahující silikonovou disperzi, připravený k přímému použití se systémovou penetrací weberpodklad silikon G500.
Nátěr je určen k přetírání nebo případnému dalšímu barevnému ztvárnění tenkovrstvé omítky weberpas aquaBalance, nebo omítky weberpas topDry. Přetřením povrchu omítky weber.pas aquaBalance, nebo omítky weber. pas topDry neztratí omítky schopnost regulace vlhkosti na svém povrchu a tím i přirozenou ochranu proti růstu mikroorganismů.
Cena platí i pro bezpříplatkové odstíny dle vzorníku Weber.colorline.
Cena barevného odstínu s příplatkem na vyžádání.
Barvy se míchají přímo ve výrobě.
Vhodné podklady jsou tenkovrstvé omítky weber.pas aquaBalance a weber.pas topDry. Podklady musí být pevné, suché, bez trhlin, prachu a odlupujících se částí. Nově zhotovené podkladní omítky musí být provedeny s pravidelnou strukturou a musí mít stejnou savost v celé ploše.
Teplota podkladu a vzduchu nesmí klesnout pod +5 °C. Při provádění je nutné se vyvarovat přímému slunečnímu záření, větru a dešti. Při podmínkách podporujících rychlé zasychání fasádního nátěru (teplota nad +25 °C, silný vítr, vyhřátý podklad apod.) musí zpracovatel zvážit všechny okolnosti (včetně např. velikosti plochy) ovlivňující možnost správného provedení, zvláště napojování. Při podmínkách prodlužujících zasychání (především nízké teploty a vysoká vlhkost vzduchu) je třeba počítat s pomalejším zasycháním a tím možným poškozením deštěm i po více než 12 hodinách.
Fasádní váleček, malířská štětka, případně vhodné stříkací zařízení. Unimixer a vrtačka nebo speciální míchadlo s možností regulace otáček
Nářadí, nádoby a nástroje je nutné před zaschnutím očistit vodou. Všechny výplně otvorů (včetně rámů), parapety a ostatní konstrukce na fasádě je třeba chránit před ušpiněním nebo ihned po ušpinění očistit čistou vodou.